Můj výstavní sen

úterý 15. říjen 2013 21:04

O mém dalším snu, který se mi zdál.

Náhle se ocitám na vesnici, kde žije moje matka. Máme málo místa na rostliny, a tak objevuji na autobusové zastávce prázdnou a opuštěnou vitrínu. Rozhodl jsem se, že zde vystavím několik pokojových rostlin. Dílo se daří vskutku skvěle.

Vracím se zpět domů, ale pak mě dojde, co jsem udělal. Nemám nájemní smlouvu. Hrozí mi vysoká pokuta a zabavení rostlinek. Ihned běžím zpět k vitríně. Vysvobozuji, co se dá. Nakonec se podaří odnést květiny do chalupy.

Mé svědomí neustále připomíná, abych zkontroloval stav na zastávce, zda jsem něco nezapomněl, z čeho by mohl být průšvih. Mířím do centra, kde prodávají výbornou zmrzlinu – 1 kopeček za 28 Kč. Sním tři na posezení, ale stále mám dilema ohledně vitríny. Bojím se sankcí, i když je prázdná a opuštěná.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora