Můj univerzitní sen

úterý 15. říjen 2013 06:32

O mém snu, který se mi zdál.

Nacházím se v areálu ČZU, který zatopila slaná voda se splaškami. Na území akademické půdy jsou neznámou nemocí nakaženi studenti. I já jsem nakažen, a proto spěchám k místní lékařce, aby mi pověděla diagnózu.

Někde jsem se dočetl o nějakém živočichovi, jenž nemilosrdně napadá lidský organismus. Veškerá vyšetření jsou negativní. Přijdu k druhé doktorce – tentokrát pozitivní nález. Je mi doporučeno, abych na lodičce obeplul rektorát, pak budu úplně zdráv. Další podmínkou je, abych se nedotýkal znečištěné vodní plochy.

Volím si německý jazyk – ocitám se v primitivní úrovni. Zničehonic stoupám do vyšších pater, co se týče jazykových dovedností a znalostí.  Jsem ihned přeřazen do super-pokročilých. Jednoho dne přicházím těsně před koncem semináře. Otevírám učebnici, v níž na mě čeká těžký domácí úkol.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora