Můj univerzitní sen

úterý 15. říjen 2013 06:32

O mém snu, který se mi zdál.

Nacházím se v areálu ČZU, který zatopila slaná voda se splaškami. Na území akademické půdy jsou neznámou nemocí nakaženi studenti. I já jsem nakažen, a proto spěchám k místní lékařce, aby mi pověděla diagnózu.

Někde jsem se dočetl o nějakém živočichovi, jenž nemilosrdně napadá lidský organismus. Veškerá vyšetření jsou negativní. Přijdu k druhé doktorce – tentokrát pozitivní nález. Je mi doporučeno, abych na lodičce obeplul rektorát, pak budu úplně zdráv. Další podmínkou je, abych se nedotýkal znečištěné vodní plochy.

Volím si německý jazyk – ocitám se v primitivní úrovni. Zničehonic stoupám do vyšších pater, co se týče jazykových dovedností a znalostí.  Jsem ihned přeřazen do super-pokročilých. Jednoho dne přicházím těsně před koncem semináře. Otevírám učebnici, v níž na mě čeká těžký domácí úkol.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Žádný diskusní příspěvek dosud nebyl vložen.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,54

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy