Můj mimozemský sen

sobota 28. září 2013 08:32

Tenhle sen, který se mi zdál, obsahuje symboliku konce lidské civilizace.

Situace došla daleko, neboť hrozí válka mezi Spojenými státy americkými a Severní Koreou. Společnost se tak mobilizuje, aby přežila tenhle doutnající konflikt. Lidstvo netuší, že hrozí daleko větší nebezpečí, a tím jsou mimozemští vetřelci, kteří chtějí zotročit a vyhladit všechny obyvatele planety Země. Marně se naše civilizace brání.

K osudovému střetu dochází v Náchodě  - konkrétně na Jiráskově gymnáziu. Významné osobnosti se domlouvají, že se postaví k oknům, aby vyjádřily alespoň symbolický odpor. Mezi nimi jsem i já. Mimozemšťané na nás střílí – dokonce levitují. Je jich stále víc!

Svým kolegům navrhuji, aby vzali všechno dostupné a aby se bránili zuby nehty. Marná je naše snaha. Jsme zabráni a poraženi. Jeden mimozemšťan zkoumá mou anatomii – chystá se mi vyrvat vnitřnosti, ale z nějakého důvodu se tento drastický proces odkládá.

Lidstvo se ocitá v nesvobodě. Náhle spatřím dvě ženy mimozemského původu, a tak jednu z nich pohotově oslovím. Vypadá to, že jsme ihned zamilováni do sebe. Dochází k oplodnění, a tak je můj život zachráněn.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Žádný diskusní příspěvek dosud nebyl vložen.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,54

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy