Můj mimozemský sen

sobota 28. září 2013 08:32

Tenhle sen, který se mi zdál, obsahuje symboliku konce lidské civilizace.

Situace došla daleko, neboť hrozí válka mezi Spojenými státy americkými a Severní Koreou. Společnost se tak mobilizuje, aby přežila tenhle doutnající konflikt. Lidstvo netuší, že hrozí daleko větší nebezpečí, a tím jsou mimozemští vetřelci, kteří chtějí zotročit a vyhladit všechny obyvatele planety Země. Marně se naše civilizace brání.

K osudovému střetu dochází v Náchodě  - konkrétně na Jiráskově gymnáziu. Významné osobnosti se domlouvají, že se postaví k oknům, aby vyjádřily alespoň symbolický odpor. Mezi nimi jsem i já. Mimozemšťané na nás střílí – dokonce levitují. Je jich stále víc!

Svým kolegům navrhuji, aby vzali všechno dostupné a aby se bránili zuby nehty. Marná je naše snaha. Jsme zabráni a poraženi. Jeden mimozemšťan zkoumá mou anatomii – chystá se mi vyrvat vnitřnosti, ale z nějakého důvodu se tento drastický proces odkládá.

Lidstvo se ocitá v nesvobodě. Náhle spatřím dvě ženy mimozemského původu, a tak jednu z nich pohotově oslovím. Vypadá to, že jsme ihned zamilováni do sebe. Dochází k oplodnění, a tak je můj život zachráněn.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora