Můj nesmyslný sen

středa 25. září 2013 18:24

O mém dalším snu, který se mi zdál.

Vyšel jsem na kamenitou haldu a potkal partu lidí, která mi poradila, abych putoval zase zpátky, a to krásnou a květnatou loukou. Náhle se ocitám v lese, kde jsem obdařen jazykovými znalostmi, a tak svižně překládám pro zahraniční turisty.

Po pár hodinách opouštím smíšený les a putuji k naší chaloupce, která se nachází uprostřed další květnaté louky. Všímám si nainstalované reklamy, jež prezentuje jeden internetový portál. Nastává velký problém. Na náš pozemek vstoupili neznámí vetřelci.

Vytáhnu z chalupy sekačku, abych posekal trávu. Vetřelci utíkají pryč. Sekačka ztrácí nejprve jedno kolo, pak druhé, až je ztratí všechny. Stále seká, i když ji tlačím dopředu. Vetřelci tak mizí z našeho pozemku. Jednalo se nejspíš o členy nějaké expanzivní náboženské sekty.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora