Můj nesmyslný sen

středa 25. září 2013 18:24

O mém dalším snu, který se mi zdál.

Vyšel jsem na kamenitou haldu a potkal partu lidí, která mi poradila, abych putoval zase zpátky, a to krásnou a květnatou loukou. Náhle se ocitám v lese, kde jsem obdařen jazykovými znalostmi, a tak svižně překládám pro zahraniční turisty.

Po pár hodinách opouštím smíšený les a putuji k naší chaloupce, která se nachází uprostřed další květnaté louky. Všímám si nainstalované reklamy, jež prezentuje jeden internetový portál. Nastává velký problém. Na náš pozemek vstoupili neznámí vetřelci.

Vytáhnu z chalupy sekačku, abych posekal trávu. Vetřelci utíkají pryč. Sekačka ztrácí nejprve jedno kolo, pak druhé, až je ztratí všechny. Stále seká, i když ji tlačím dopředu. Vetřelci tak mizí z našeho pozemku. Jednalo se nejspíš o členy nějaké expanzivní náboženské sekty.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Žádný diskusní příspěvek dosud nebyl vložen.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,44

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy