Můj chalupářský sen

sobota 21. září 2013 22:32

O mém snu, který se mi zdál.

Již dávno se prodala naše chaloupka někomu, kdo má více peněz než my. Prý to bylo kvůli dřevokazné houbě a vlhké podlaze. Dlouho jsem přemlouval svou matku, abychom se opět navrátili do radostných časů, kdy chaloupka byla naše.

A tak jsme jeli do Beskyd, abychom krátce přebývali v našem bývalém dřevěném domečku, a to bez vědomí nového majitele. Uvařili jsme si polívčičku a druhé jídlo. K tomu jablečný kompot. Prošli jsme se po okolí. Byla to krása a příjemný zážitek. Nasbírali jsme plný koš lesních hub. Nikdo nás nerušil a neobtěžoval. Dokonce jsme v chaloupce přespali.

Jenže se blížil den odchodu.  Ten byl velmi smutný. Museli jsme po sobě uklidit, aby majitel objektu nepoznal, že jsme tu přebývali. Tak zase opouštíme zemi zaslíbenou – zemi česko-slovenského pomezí.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora