Můj sen o Armagedonu

sobota 21. září 2013 02:22

O mém dalším snu, který se mi zdál.

Ve svém „bývalém“ bydlišti slyším volání o pomoc, jež vychází z temných sklepů. Jdu se tam podívat, co se ve skutečnosti děje. Zjišťuji, že se sklepy něčím divným plní a vycpávají. A tak jsem nucen ustoupit. O všem informuji své rodiče. Dokonce dochází k vycpávání místní základní umělecké školy. Později se ve zprávách objevuje, že jsou lidé zaživa požíráni nebezpečným expanzivním svinstvem.

Náhle přicházím o svého otce a staršího bratra, kteří chtěli detailně prozkoumat sklepní prostory, ale neúspěšně – to svinstvo je do morku kosti sežralo! Se zbytkem rodiny opouštím nakaženou Ostravu. Jedeme autem do Beskyd. Noc je krutá a mrazivá.

V jednom městečku navštívíme hospůdku, abychom se občerstvili – právě vysílají zprávy o nebezpečném Armagedonu. Jakmile ještě fungující média upozornila na tenhle problém, tak se nebezpečí začíná řítit rovnou k hospůdce. Ještě, že jsou k dispozici toalety. Prcháme oknem k našemu autu. Ihned startuji motor a ujíždíme do Beskyd, abychom získali azyl u tety. I když nemám řidičák – tak se vzdalujeme střídavým tempem od epicentra nákazy. Úspěšně jsme dorazili k tetě, která nás přivítala. Nevím, jaký bude osud celého lidstva – zrovna jsem se probudil.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora