Tragický sen

úterý 17. září 2013 05:33

Jedná se o převyprávěný sen mého staršího bratra. Pamatuji období, kdy se zloději na česko-slovenském pomezí vloupali do chaloupek i chat.

Byla pěkná a romantická noc. V chaloupce vládla pohoda. Můj bratr i já jsme se měli dobře, když se o nás maminka starala. Náhle zazněly zvuky motorové pily. Jako první jsem se podíval z okna, co se děje. Ucítil jsem prudkou bolest – zločinec mi uřízl hlavu.

Poté se z okna podíval můj starší bratr. I ten přišel o hlavu. Moje matka bojovala o holý život, dokonce se snažila zločince omráčit nádobím. Nakonec i ona přišla o hlavu. Všude samá krev. Vrah se tak mohl v klidu najíst a odpočinout si.

Jedná se o převyprávěný sen mého staršího bratra. Pamatuji období, kdy se zloději na česko-slovenském pomezí vloupali do chaloupek i chat. Samota má své výhody i nevýhody. Člověk je obklopen překrásnou přírodou, ale stále hrozí nebezpečí, že bude zoufalými lidmi přepaden a okraden a že pomoc nepřijde včas.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora