Paradox fotoblogů

čtvrtek 18. červenec 2013 19:29

Detail květu lilie
Václav Kovalčík

Nechť nám fotoblogy připomínají rozkvetlé zahrady.

Fotoblogy mohou i nemusejí být doprovázeny textem. Záleží na gustu autora, jenž má své svědomí. Zde se respektuje svoboda a nezávislost v tvorbě. Obrazy = virtuální plátna. Jen nahlédnout a proniknout do tajů životních zážitků a zkušeností, vždyť jsme našli způsob, jak se kreativně odreagovat. Zároveň získáváme mnoho inspirací k budoucím dílům, která znamenají vysněný svět.

Fotoblogy jsou nevinné, a proto nemusejí být povinné. Stejně tak doprovodný text a popisy.  Je na nás, jak se s tímhle žánrem vypořádáme. Již nebudeme trpět nenávistnou a zaujatou kritiku. Již nebudeme trpět negativismy.

Budeme žít - svobodně žít - svobodně tvořit, neboť je náš svět malebný a překrásný, a to v rozmanitých pohledech a okamžicích. Nová definice fotoblogů je pro romantiky a realisty. Také se nebrání novodobým výtvarným a fotografickým směrům.

Žije se existencionalismem; tradičním, moderním i postmoderním stylem. A proto vytvářejme virtuální díla, jak nás naučilo naše přesvědčení, a to v rámci morálních a důstojných zákonitostí. Nechť nám fotoblogy připomínají rozkvetlé zahrady.

Václav Kovalčík a kol.

SAM_1455.JPG

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora