O experimentálním filmovém umění

čtvrtek 23. únor 2012 19:46

Překonává četná dogmata a nesmyslná omezení, předbíhá současnou dobu, jeho čas je naprosto nezávislý.

Překonává četná dogmata a nesmyslná omezení, předbíhá současnou dobu, jeho čas je naprosto nezávislý. Žije v amatérském i profesionálním světě, a to bez omezení a obstrukcí. Jedná se o experimentální filmové umění, které je svobodné a nezaujaté.

I obyčejná nahrávací technika může dokumentovat třeba i zázraky. Putujeme krajinou bohaté fantazie a nekonečných možností ohledně tvorby videoklipů, filmů, fotografických a textových prezentací atd..

A proto je definitivní a zodpovědné rozhodnutí tím nejdůležitějším úkonem našeho svědomí a uměleckého vkusu, abychom vytvořili něco poutavého, výjimečného a neobvyklého.

Václav Kovalčík a kol., Náchod
Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora