Novodobý otrokářský systém na obzoru!

středa 22. únor 2012 19:38

Sociální sítě jsou víc a víc na vzestupu. I když jejich oblíbenost roste, tak se objevují hlasy ohledně...

Sociální sítě jsou víc a víc na vzestupu. I když jejich oblíbenost roste, tak se objevují hlasy ohledně likvidace veškerého internetu, neboť je smutné a ponižující, kam až zašlo např. trávení volného času dětí a mládeže.

Přátelé teď existují ve virtuální podobě, ale vnímání skutečné krásy pozemského života je v „elektronické“ době nežádoucí. Vytváří se tak novodobý otrokářský systém internetových technologií a závislostí.

Právě „reálná činnost“ bude víc a víc podhodnocována. Lidé neprožijí skutečnou lásku, což ohrozí svět v oblasti demografické. Panují další prognózy ohledně návratu „zbylých lidí“ do jeskyní. A proto musíme uvažovat o zákonitosti vyspělé zlaté střední cesty, abychom si udrželi povědomí o reálném světě.

Václav Kovalčík, Náchod
Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora