O existenci dalších životů ve vesmíru

středa 22. únor 2012 18:28

Nesouhlasím s rezignací, která popírá výskyt „dalších životů“ ve vesmíru.

Nesouhlasím s rezignací, která popírá výskyt „dalších životů“ ve vesmíru. Obyčejní lidé vnímají a analyzují situaci lépe než vědecký a politický svět. Právě vlivné a zbabělé elity likvidují všemožné důkazy.

Nepřejí si aktualizaci veškerých znalostí např. ve školních učebnicích. Z daňových poplatníků chtějí udělat slepé stádo poslušných ovcí. Vadí mně apatie, lhostejnost a odevzdanost.

A proto se musejí odhalit všechny tajnosti z vědeckého světa, abychom nebyli překvapeni ohledně řetězové reakce „padajícího domina,“ neboť stoprocentní upřímnost je nezbytná pro lepší analýzu a pochopení situace, abychom lépe zvládli blízkou i dalekou budoucnost.

Václav Kovalčík, Náchod
Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora