O existenci dalších životů ve vesmíru

středa 22. únor 2012 18:28

Nesouhlasím s rezignací, která popírá výskyt „dalších životů“ ve vesmíru.

Nesouhlasím s rezignací, která popírá výskyt „dalších životů“ ve vesmíru. Obyčejní lidé vnímají a analyzují situaci lépe než vědecký a politický svět. Právě vlivné a zbabělé elity likvidují všemožné důkazy.

Nepřejí si aktualizaci veškerých znalostí např. ve školních učebnicích. Z daňových poplatníků chtějí udělat slepé stádo poslušných ovcí. Vadí mně apatie, lhostejnost a odevzdanost.

A proto se musejí odhalit všechny tajnosti z vědeckého světa, abychom nebyli překvapeni ohledně řetězové reakce „padajícího domina,“ neboť stoprocentní upřímnost je nezbytná pro lepší analýzu a pochopení situace, abychom lépe zvládli blízkou i dalekou budoucnost.

Václav Kovalčík, Náchod
Václav Kovalčík

Poslední články autora

Honza Marek, KanadaCo ten článek má znamenat?01:1123.2.2012 1:11:36

Počet příspěvků: 1, poslední 23.2.2012 1:11:36 Zobrazuji posledních 1 příspěvků.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik https://skydrive.live.com/?cid=9e56ae7d40a3dd26&sc=photos http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,56

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy