Produkce potravin v otroctví EU!

čtvrtek 16. únor 2012 20:17

Výtečná česká kuchyně se v dnešní době ocitá v otroctví závistivých a likvidačních direktiv, které se podílejí na zrušení soběstačnosti produkce potravin v České republice.

Výtečná česká kuchyně se v dnešní době ocitá v otroctví závistivých a likvidačních direktiv, které se podílejí na zrušení soběstačnosti produkce potravin v České republice. I provozovatelé restaurací si stěžují, že musejí házet rovnou do odpadu např. "uleželou" svíčkovou omáčku s knedlíky.

A proto se tradiční česká kuchyně dostává víc a víc do defenzivy. Stejně tak naše zemědělství směřuje k úpadku, neboť vstup do EU byl předem plánován postupem četných spekulací ohledně oslabení hospodářství a konkurenceschopnosti České republiky.
Někomu se zřejmě nelíbila tzv. nedotčená ekonomika státního bohatství, rozmanitých aktiv a rezerv, a tak se i my dostáváme do tragické spirály, co se týče pošlapání veškerých přívětivých hodnot a poctivých základů.

Právě nesmysly a obstrukce jsou příčinou všech světových krizí, na nichž se přiživuje úzká skupina "vyvolených." Dále si stěžujeme na "vyspělý" svět, jak nakládá s potravinami, které pak hnijí na skládce někde na okraji měst a obcí. Tahle bezohledná politika není v pořádku - vždyť kope proti národům, tradicím, inovacím, vědeckému výzkumu, ekonomice a životnímu prostředí.

Václav Kovalčík, Náchod
Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora