Za lepší pracovní prostředí

úterý 7. únor 2012 14:35

Často se zapomíná na nastavení hodnot, které se týkají lepšího pracovního prostředí.

Často se zapomíná na nastavení hodnot, které se týkají lepšího pracovního prostředí. Právě estetizace a kvalita zaměstnaneckých prostor mnohdy vázne, neboť se podobá nezáživnému peklu. Dokonce bývá pracujícím zakazováno umístění vlastní výzdoby a galerie ve firemních komnatách.

Dále panuje dilema ohledně poslechu hudby. Záleží však na vhodnosti daných žánrů a vzájemném kompromisu. Poté je odsuzováno zdejší "zneužívání" virtuálního světa, a proto jasná a rozumná pravidla dokážou předejít konfliktům a nesrovnalostem.

Nechť je lepší pracovní prostředí (spravedlivé ohodnocení, příznivé mikroklima a bezpečí )vizitkou současnosti i budoucnosti.

Václav Kovalčík, Náchod
Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora