Nezaměstnanost je ponižující!

neděle 5. únor 2012 15:14

Nelíbí se mi dlouhodobě notorický fenomén jakéhosi odmítání  zájemců o pracovní místo...

Nelíbí se mi dlouhodobě notorický fenomén jakéhosi odmítání  zájemců o pracovní místo. Nelíbí se mi věková diskriminace a rozsévání  nenávisti mezi různými skupinami  občanů. Navíc dochází "k oddalování" věkové hranice" odchodu do důchodu. Proto ekonomika nefunguje, jak by skutečně měla fungovat. Stát dělá pletichy dokonce i se svými úřady.

Toho zároveň zneužívají firmy, kterým nezáleží na lidské důstojnosti. Škrtání nic nevyřeší, stejně tak fronty na Úřadech práce. Odnímání invalidních důchodů dlouhodobě nemocným lidem je nemorální a odsouzeníhodné.  Právě tyto diletantské postupy bývají příčinou mnoha krizí. Je nevkusné hovořit o jakémsi "sekání do sádla a do masa" ohledně úspor a škrtů. Tyhle řeči současné vlády hovoří o pohrdání obyčejnými lidmi.

Václav Kovalčík, Náchod

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora