Za rozvoj technologií pěstování jedlých hub

neděle 5. únor 2012 13:38

V úzké skupině různých druhů jedlých a výtečných hub se tak děje...

V úzké skupině různých druhů jedlých a výtečných hub se tak děje. Jenže na trhu se nadává na nedostatek vybraných delikates.  Přitom stáčí postup neustálého hledání možností , co se týče zajištění produkce například v jednotlivých domácnostech.

Mnoho sklepů by vyžadovalo rekonstrukci a přizpůsobení podmínek pro tuhle záslužnou činnost, pak by tyto prostory nebyly v rodinách odpudivé a neoblíbené. Některé houby lze pěstovat právě zde, a proto je uvedené domácí kutilství namístě v současné době.

Také vědecký svět by měl zapracovat na posunutí výzkumu, aby se rozšířilo spektrum pěstovaných druhů. Již uvedená oblast je pozitivní pro společnost, neboť dokáže oslovit a zaujmout odborníky i laiky.

Jistě by ubylo maření volného času na sociálních sítích. Nechť je vzdělávací systém v ČR obohacen o nové didaktické metody ohledně přírodního, kulturního prostředí a kvality života.

Václav Kovalčík, Náchod

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora