Paradox ochranných autorských svazů

neděle 29. leden 2012 20:11

Ochranné autorské svazy se jeví v dnešní společnosti jako byznys, neboť je trapné a ponižující hlásit repertoár skladeb různých koncertů.

Ochranné autorské svazy se jeví v dnešní společnosti jako byznys, neboť je trapné a ponižující hlásit repertoár skladeb různých koncertů. Tím jsou dotčeny umělecké školy, zejména rozpočet vzdělávacích institucí.

Ochranné autorské svazy jsou na veřejnosti vnímány jako mafiánské instituce, které okrádají občany České republiky, Evropy i celého světa. Již uvedený morální úpadek činí obstrukce v kapitole vzdělávání. Je nerozumné a zbytečné živit tyto pochybné a hamižné svazy.

A proto zabraňme dalšímu ožebračení vzdělávacích institucí. Je třeba aplikovat kvalitní výuku, a to bez strachu z nesmyslných postihů. Zbavme se tak pochybných ochranných autorských svazů. Zbavme se těchto "umělých" paskvilů.

Václav Kovalčík, Náchod

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora