O teorii rozhodujícího podpisu

neděle 8. leden 2012 18:42

Žijeme ve světě prosperujícím i neprosperujícím. V případě prosperity máme...

Žijeme ve světě prosperujícím i neprosperujícím. V případě prosperity máme potřebu jakýmsi způsobem víc a víc expandovat, neboť si myslíme o automatickém splnění budoucích kroků i postupů, a tak se často může přihodit náhlá nehoda ohlédně podpisu, jenž jednorázově zničí veškerý blahobyt. Pak se snadno dostáváme z bohatství do chudoby, a to z důvodu nepozornosti a ochabnutí smyslů.

Pokud žijeme chudobně, tak na základě teorie rozhodujícího podpisu můžeme být bohatší, anebo ještě chudší. Právě rozhodující podpis je hraniční čárou mezi minulým a budoucím.

A proto je třeba zodpovědně zvažovat všechna pro a proti, neboť usnutí na vavřínech bývá často spjato s osobním i veřejným zaprodáním.

Václav Kovalčík, Náchod
Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora