O současném školství

čtvrtek 5. leden 2012 19:12

Současné vedení rezortu školství podporuje profesní a vztahovou nenávist u dětí a mládeže ve vzdělávacím procesu.

Současné vedení rezortu školství podporuje profesní a vztahovou nenávist u dětí a mládeže ve vzdělávacím procesu. O úspěchu v životě tak rozhoduje zázemí a majetkový původ rodičů, dále pak tajné sexuální praktiky mezi některými pedagogy a studujícími.

Navíc zde pronikají nacistické metody o náboženské, politické a rasové nenávisti. Úroveň a dostupnost vzdělání se tímhle snižuje, neboť si lze úplatkem zajistit akademické vzdělání.

Tyto rychlokurzy hovoří o degradaci našeho školství. Navíc přichází hrozba ohledně zavedení školného. Budoucnost České republiky se nachází v nejistotách. Blížíme se ke statutu rozvojové země. Peníze se vyhazují rovnou do kanálu! Takhle funguje vláda, která chce šetřit peníze daňových poplatníků! Za chvíli se začne celá naše budoucí inteligence živit prostitucí!

 

Václav Kovalčík, Náchod

Václav Kovalčík

vvencTo vůbec není síla, ale blábol16:026.1.2012 16:02:11
MirecTak to je fakt síla!19:235.1.2012 19:23:02

Počet příspěvků: 2, poslední 6.1.2012 16:02:11 Zobrazuji posledních 2 příspěvků.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik https://skydrive.live.com/?cid=9e56ae7d40a3dd26&sc=photos http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,47

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy