OSSZ v Náchodě komplikuje lidem život!!!

sobota 31. prosinec 2011 17:43

Situace se po neslavných parlamentních volbách vyostřuje. Postupem času pozoruji neschopnost, apatii a laxnost zdejšího úřadu v Náchodě, jenž se nazývá OSSZ...

Situace se po neslavných parlamentních volbách vyostřuje. Postupem času pozoruji neschopnost, apatii a laxnost zdejšího úřadu v Náchodě, jenž se nazývá OSSZ, a tak si někdy připadám v jiném světě, neboť termín sociální zabezpečení je o tom, jak ožebračit většinu národa, jak vzít handicapovaným invalidní důchody, jak se mstít na nevinných lidech kvůli hospodářským problémům, které zavinila současná vládní koalice (ODS, TOP09, VV) a předchozí vlády po převratu v roce 1989.

Právě OSSZ v Náchodě je příkladem naprostého pohrdání obyčejnými lidmi. Jenom by chtěla z občanů, občanek a občánků udělat navěky dojné krávy. To by se hodilo právě „smrtící trojkombinaci“, kterou představuje současná asociální vláda!!! A tak jsem se rozhodl, že skrze tisk podám stížnost na nekalé praktiky této instituce.

Ze své zkušenosti si OSSZ v Náchodě, i když je nákladně vybavená informačními technologiemi, nepamatuje dříve odevzdanou dokumentaci, zdá se, že OSSZ v Náchodě má „průvan, tornádo, uragán, či tsunami v archivních dokumentech.“ Samé katastrofy s paradoxem stojící a nedotčené budovy!!! Je to divné, nemyslíte? Nechci být neslušný, i když se zdá, že si o slušnosti mohu jen nechat zdát.

Taková je doba, bohužel platí jiné dimenze postavené na místních absurditách: viz předem plánovaný a omezený finanční balík na vyplácení invalidních důchodů, což má za následek hromadné odebírání uvedených sociálních jistot, dále již zmíněná absence dřívější dokumentace, což znamená, že si klienti musejí vést „na vlastní pěst“ třeba i zastaralou archivní dokumentaci „někde zaprášenou ve vlastním trezoru.“ A tak se rovnou zeptám: Kde jsou ty vysněné a obdivované informační technologie? Kde jsou ty zázraky elektronických dokumentací? K čemu vůbec slouží zdejší internet? Snad ne k prohlížení pornografie!? Trocha zamyšlení neuškodí. Chtělo by to prověřit a udělat konečně razii, neboť není normální, že se lidé (klienti) často dostávají do administrativních a sociálních pastí a nejistot.

Václav Kovalčík, Náchod

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora